Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Kedi Maması
  • Köpek Maması

Gizlilik ve Güvenlik

 www.www.futpet.com.tr (Bundan böyle Satıcı olarak anılacaktır), gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Bu gizlilik bildirimi,  Satıcı  sitesinin (“Site”) veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar. Bu Siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN TOPLANMASI

Bu bilgileri, Satıcı’dan  alışveriş yaparken, karşıdan yüklerken veya bunlara kayıt olurken ya da ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alma, e-posta haber bültenleri sipariş etme, erişim sınırlaması olan özel site veya hizmetlere katılma, bir etkinlik veya eğitime kaydolma gibi talep ettiğiniz bir işlemi gerçekleştirmenize veya size hizmet sağlamak için sizinle iletişim kurmamıza izin veren, sizi kişi olarak tanıtan bilgilere (kişisel bilgiler) gerek duyduğumuz zaman sizden isteriz. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş veya ev telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, şirketinizle ve kredi kartınızla ile ilgili bilgiler olabilir.

Site, ziyaretleriniz hakkında, Siteye erişmek için kullandığınız Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve Sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplar.
 

SATICI , E-POSTA ADRESİNİZİN VEYA DİĞER KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN BAŞKALARI TARAFINDAN TOPLANMASINI, UYGUNSUZ VEYA ZARARLI AMAÇLAR İÇİN KULLANILMASINI ÖNLEMEK İÇİN, GERÇEK E-POSTA ADRESİNİZİ VEYA DİĞER KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ HABER GRUPLARI, SOHBETLER VEYA DİĞER GENEL FORUMLARDA AÇIKLAMAMAYA DİKKAT ETMENİZ KONUSUNDA SİZİ UYARIR.

KİŞİŞEL BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

SATICI BU KULLANIMLARI DESTEKLEMEK ÜZERE, MÜŞTERİLERİNE DAHA ETKİLİ HİZMET SUNMAK, SİTEYİ VE DİĞER İLGİLİ ÜRÜNLERİ VEYA HİZMETLERİNİ İYİLEŞTİRMEK VE AYNI BİLGİLERİ TEKRAR TEKRAR GİRME GEREĞİNİ ORTADAN KALDIRARAK SİTENİN KULLANIMINI DAHA KOLAY HALE GETİRMEK VEYA SİTEYİ ÖZEL TERCİHLERİNİZE VE İLGİ ALANLARINIZA GÖRE ÖZELLEŞTİRMEK İÇİN KİŞİSEL BİLGİLERİ KULLANABİLİR.  SATICI İLE İLİŞKİLERİNİZİN DENGELİ SÜRMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN KULLANILAN BİLGİLER DİĞER  SATICI HİZMETLERİ TARAFINDAN TOPLANAN BİLGİLERLE BİRLEŞTİRİLEBİLİR.


Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında önemli bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, izin vermeniz koşuluyla, size diğer SATICI ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler gönderebiliriz.

Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz.  Satıcı sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, sizden onay alarak site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz. İzin vermemeniz halinde, size kişiselleştirilmiş hizmet vermeyiz ve kişisel bilgilerinizle site ziyaret bilgilerinizi birleştirmeyiz.

Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde Satıcı, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.
 

Satıcı, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya

(a) Yasal gereklere uygun hareket etmek veya  Satıcı ya da Siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak;

(b)  Satıcı haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak;                                                                

(c)  Satıcı çalışanlarının veya aracılarının, Satıcı ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ

Satıcı, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanırız. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. .

 

BU GİZLİLİK BİLDİRİMİNDE YAPILABİLECEK DEĞİŞİKLİKLER

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Bunu yaparken gizlilik bildiriminin üst bölümünde yer alan "son güncelleştirme tarihi" kısmını da değiştiririz. Bu gizlilik bildiriminde yapılacak önemli değişikliklerde, Web sitemizin giriş sayfasına dikkat çekecek bir ilan yerleştirerek veya doğrudan tarafınıza bir bildirim göndererek haberdar ederiz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

FUTPET © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

#